Кращий додаток для фотографування на iPhone тимчасово став безкоштовним

2018-04-30

На деякий час навіть успішні програми для iPhone і iPad можуть подешевшати або стати безкоштовними. Сьогодні пощастило любителям зйомки: завантажити безкоштовно можна найкращий додаток для професійної роботи з фото і відео ProCam 3.

ProCam 3 характеризує дружній інтерфейс і наявність ряду унікальних функцій, відсутніх у штатної камери iPhone. Серед них – автоматичне вирівнювання знімків, відображення змін експозиції і рівня ISO у реальному часі, підтримка формату стиснення даних без втрат TIFF, інструменти монтажу, технологія масштабування до 4K і багато інших.

В арсеналі ProCam 3 широкі можливості для зйомки якісних фотографій і відеороликів: одиночна і серійна зйомка, спуск затвора по таймеру, ручне управління всіма параметрами зйомки, включаючи якість зображення, функція інтервальної фотозйомки з можливістю накладення на візуальний ряд ще і треки з iTunes, використання водяних знаків з різними текстами і службовою інформацією.

У додатку можна вибирати якість зйомки, починаючи від 4K і закінчуючи 320х240, змінювати пропорції і частоту кадрів (є режим сповільненої зйомки).