Компанія Apple презентувала весняну колекцію аксесуарів

2019-03-22

Крім нових AirPods, Apple випустила весняну колекцію ремінців для Apple Watch, а також Smart Battery Case в новому кольорі.

Спортивні ремінці для Apple Watch тепер доступні в кольорах «ніжна м'ята», «голландський синій» і «свіжа папайя». Силіконові ремінці Nike можна купити в кольорах «чорний / гіперфіолет», «ялиновий туман / вінтажний сірий» і «світла бірюза / світла хвиля».

Спортивні браслети для Apple Watch доступні в кольорах «свіжа папайя», «ніжна м'ята», «небесна блакить» і «ліловий», а Nike Sport Loop - «ялиновий туман», «гіперфіолет», «світла бірюза» і «сніжна вершина» .

Крім цього, з'явилися і нові шкіряні ремінці в кольорах «сині сутінки», «теплий захід» і «ліловий». Apple також додала в магазин ремінці Hermès в нових колірних варіантах, які відповідають циферблатам в watchOS 5.2.

Силіконові чохли для iPhone XS і iPhone XS Max тепер випускають в кольорах «ніжна м'ята» і «голландський синій». Шкіряні чохли для iPhone XS і iPhone XS Max тепер пропонують в кольорах «захід» і «бузок», а чохли Folio доступні в кольорах «ліловий» і «сині сутінки».

Apple Smart Battery Case тепер можна купити в кольорі «рожевий пісок». На цьому тижні Apple також представила нові чохли для iPad.