Коли чекати на презентацію iPhone 2018 року

2018-08-02

До початку осені, а значить і до традиційної презентації нових продуктів Apple залишається зовсім небагато часу. Є багато чуток про те , що серію з трьох iPhone 2018 року покажуть вже на другому тижні вересня.

Такий висновок можна зробити, якщо подивитися на дати презентацій минулих років. З 2012 року заходи  Apple проводилися у вівторок або в середу на початку першого місяця осені.

Спочатку журналісти вибрали 4 найбільш придатних дати. Це субота - 4 вересня, п'ятниця - 5 вересня, знову п'ятниця - 11 вересня, і ще одна середа - 12 вересня.

3 вересня в США відзначають день праці, тому обидві дати, що випадають на перший тиждень, можна виключити. 11 вересня - річниця вельми трагічних подій в Нью-Йорку. Більшість компаній намагаються не проводити важливих заходів в цей день.

Тому, найімовірніше, що iPhone 2018 року буде вперше представлено публіці 12 вересня. Apple вже не раз проводила заходи в цей день - 12 вересня 2017 року було випущено iPhone X, а в 2012 році відбулася презентація iPhone 5.

Якщо це припущення вірне, то нові моделі смартфонів Apple надійдуть в продаж вже в п'ятницю 21 вересня 2018 року.

Точні дата і час, коли відбудеться головний захід Apple, будуть офіційно оголошені в кінці серпня 2018 року. Можливо, керівництво компанії призначить старт продажів новинок на кінець четвертого фінансового кварталу, щоб в черговий раз показати рекордний прибуток.