Як використовувати застарілий iPhone? 8 варіантів застосування

2018-04-30

Як використовувати застарілий iPhone? 8 варіантів застосування

Модельний ряд iPhone щороку поповнюється новими модифікаціями. А пристрої, які вийшли раніше, морально старіють. Після покупки iPhone 6 і iPhone 6 Plus, які можуть похвалитися великим екраном, тонким корпусом і топової «начинкою» виникне закономірне питання, куди подіти старий смартфон і навіщо він взагалі потрібен.

Перше що приходить в голову - це, природньо, продати. Можна, наприклад, попитати знайомих і запропонувати їм iPhone за невелику суму грошей. Але безпрограшним варіантом буде електронна дошка оголошень. Для проживаючих за кордоном актуальна власна програма утилізації гаджетів Apple. За старий iPhone в ідеальному стані вам можуть дати $ 100-300. Крім того, компанія приймає зламані телефони на переробку, але ви не будете отримувати за них гроші.

Але найкраще не продавати iPhone, а пристосувати його до чогось, що буде корисним. AppleRoom пропонує 8 способів застосування для старого iPhone.

CarPlay-система

Безкоштовний твік з Cydia дозволяє запустити на iPhone автомобільний інтерфейс Apple, CarPlay. Таким чином усі бажаючі можуть перенести технологію на мобільний пристрій, без необхідності в підключенні до бортової системи машини. Це дуже актуально з урахуванням обмеженою підтримки CarPlay з боку автовиробників.

 

CarPlay передбачає підключення iPhone до мультимедійної системи і управління за допомогою тачскрін, кнопок на кермі або голосових команд функціями смартфона, такими як телефонні дзвінки, відтворення музики, навігація, робота з SMS. Технологія мінімально відволікає від водіння і дозволяє використовувати в дорозі різні сервіси, від голосового помічника Siri до отримання інформації про погоду і пробках.

Камера відеоспостереження

Застарілий комунікатор може перетворитися на відмінну камеру відеоспостереження. Для цього досить встановити відповідний додаток з App Store. Звичайно, стовідсотковий захист гарантувати нерозумно, але навіть якщо пограбування все одно сталося, девайс може надати хоч якісь докази. Додатки для IOS володіє можливістю реагувати на рух і звук.

До речі iPhone може подати звуковий сигнал, якщо девайс буде відключений від живлення або розблоковано при неприродно великому шумі. До речі, якщо використовувати смартфон як охоронну систему, то для тих хто цінує особистий простір, така «функція» буде більш ніж цікава, адже таким чином можна буде, наприклад, побачити хто підходить до робочого місця, поки знаходишся на обіді.

Контролер для «розумного будинку»

Старий iPhone може використовуватися в якості пульта дистанційного керування. Досить встановити його в зручному місці і підключити до нього систему домашнього освітлення, бездротового роутера, гаражні ворота, нагрівальні елементи, побутові прилади і т.д. На CES 2015 виробники представили безліч гаджетів, сумісних з Apple, HomeKit.

Модуль розширення для автономного об'єктива

В асортименті японської Sony є кілька автономних фотоприставок для iPhone з хорошою оптикою. Наприклад, за допомогою QX1 і QX30 можна робити фотографії, за якістю порівнянні зі знімками з дзеркальних фотоапаратів. Приставка, по суті, являє собою окремий фотоапарат, який кріпиться до корпусу смартфона за допомогою спеціальної кліпси. У пристрої є власні матриця, акумулятор, слот для карт пам'яті і об'єктив, але немає видошукача - його роль буде виконувати екран старого iPhone.

AirPlay-приймач

Що робити зі старим iPhone 4 або IPod Touch після покупки iPhone 6? Перетворіть його в бездротовий ресивер, що дозволяє транслювати в потоковому режимі музику або радіопередачі на зовнішню аудіосистему. При підключенні такого пристрою до бездротової мережі, воно буде відображатися на всіх інших iГаджетов у вигляді AirPlay-акустики, на яку можна вивести звуковий супровід

AirPlay-приймач

Що робити зі старим iPhone 4 або IPod Touch після покупки iPhone 6? Перетворіть його в бездротової ресивер, що дозволяє транслювати в потоковому режимі музику або радіопередачі на зовнішню аудіосистему. При підключенні такого пристрою до бездротової мережі, воно буде відображатися на всіх інших iГаджетов у вигляді AirPlay-акустики, на яку можна вивести звуковий супровід

GPS-трекер для автомобіля

Звичайно, будь-який власник машини після покупки відразу встановлює сигналізацію, причому, чим дорожче транспортний засіб тим, крутіше сигналізація. Але якщо авто все одно розкрили, то тоді старий смартфон може стати сполучною ланкою. Використовуючи функцію «Знайти iPhone», мобільний пристрій можна буде знайти по GPS. Якщо при цьому телефон добре захований в самому автомобілі, то значить він допоможе вам легко відшукати і саму машину.

Радіоняня

Новонароджений потребує постійної опіки. Батьки готові присвятити малюкові все свій час. Але для того, щоб у хвилини вимушеної відсутності бути впевненим, що з малюком все гаразд, можна використовувати iPhone в якості радіоняні. Смартфон дозволить реагувати на плач або пробудження дитини.