IWatch від Apple представить на спеціальному заході в жовтні

2018-04-30

IWatch від Apple представить на спеціальному заході в жовтні

Apple офіційно представить iWatch на спеціальному заході в жовтні цього року, стверджує авторитетне видання Re /Code, яке курирує екс-журналіст Wall Street Journal Уолтер Мосберг. Повідомляється, що за допомогою «розумних» годин користувачі зможуть стежити за своїм фізичним станом, сном, вимірювати пульс і кількість пророблених кроків, вправ.

Re / Code підтвердив інформацію, яку напередодні розповсюдила японська газета Nikkei: смарт-годинник Apple працюватимуть на модифікованій версії операційної системи IOS 8 і отримають вигнутий OLED-дисплей. Гаджет обіцяє бути забезпеченим декількома медичними датчиками і зможе здійснювати моніторинг стану здоров'я користувача. Пристрій буде взаємодіяти з додатком Здоров'я, яке є стандартним в IOS 8.

Джерело, який побажав зберегти анонімність, повідомив, що нещодавно розмовляв з командою розробників iWatch. За словами інформатора видання, у компанії великі плани щодо ринку носяться пристроїв і в планах розробка повного спектру сервісів і пристроїв для здоров'я та фітнесу. Раніше старший віце-президент компанії Едді Кью заявив, що Apple, в 2014 році готується випустити свої кращі продукти, які він бачив за 25 років роботи в корпорації.

Медичне співтовариство сподівається, що Apple, зможе розвинути платформу аптечку, анонсовану на WWDС, в стилі існуючого магазину додатків, щоб сторонні компанії і стартапи могли розробляти свої власні мобільні медичні програми та апаратні доповнення.

Правда, не можна сказати, що система охорони здоров'я в цілому готова до новацій. Поки вона зайнята впровадженням і вивченням ПО для електронної медичної документації (електронних медичних записів, ЕМК), але ці системи націлені на зберігання даних про відвідування лікаря, а не на збір інформації з носяться пристроїв. Крім того, інструменти аналізу медичних даних також поки знаходяться у стадії створення, і не передбачають можливості завантаження інформації з носяться пристроїв в хмари для подальшої обробки.

Експерти порталу Docktor вважають, значні перешкоди на шляху створення інструментів для аналізу даних носяться пристроїв представляють регуляторні вимоги в США, зокрема медичного страхування і Закон про відповідальність (HIPAA).