Аналітики: iPhone 6 Plus продається відмінно, 4,7-дюймовий iPhone 6 повторить долю iPhone 5с

2018-04-30

Аналітики: iPhone 6 Plus продається відмінно, 4,7-дюймовий iPhone 6 повторить долю iPhone 5с

5,5-дюймовий iPhone користується великим попитом. Про це свідчить інформація з онлайн-магазину Apple, в якому терміни поставки нового iPhone 6 Plus за попереднім замовленням поступово зсуваються, в той час як «звичайний» iPhone 6 доступний за 7-10 робочих днів.

iPhone 6 буде доставлений покупцям 19 вересня, тобто одразу після старту продажів. iPhone 6 Plus приїде не раніше жовтня. Кількість попередніх замовлень на модель настільки велике, що компанія Apple змушена затримувати поставки. Американці, які замовляють iPhone 6 Plus на сайті мобільних операторів, наприклад AT & T або Verizon, і зовсім чекатимуть до середини або навіть до кінця жовтня.

Експерти вже говорять про те, що споживачі хочуть не просто великий iPhone, а найбільший. iPhone 6 володіє дисплеєм з діагоналлю 4,7 дюйма, а у iPhone 6 Plus діагональ становить 5,5 дюйма. Розмір старшої моделі відповідає тренду, де правлять бал Android-пристрої з дисплеями не менше 5 дюймів. Незважаючи на переконання Стіва Джобса, що «ніхто не купить великий телефон», споживачі схиляються більше в сторону iPhone 6 Plus.

Аналітики Vestifinance припускають, що оновлена лінійка телефонів Apple, долю попередньої серії, що складалася з iPhone 5S і 5с. Тоді більш дорога модель виявилася сверхпопулярной, а частка пластикової моделі за весь час існування на ринку не вийшла за межі 5% від загального обсягу проданих iPhone.

Цікаво, що на мобільний 5с був націлений на ринки, що розвиваються, де люди хочуть отримати максимальний функціонал без необхідності переплачувати за дорогі матеріали та найсучасніші технології. Експерти висловлюють думку, що Apple, не зрозуміла, в чому полягають реальні потреби покупців в Китаї та інших державах, здатних стати новими локомотивами ринку. Тут все більшою популярністю користуються фаблети - пристрої на стику смартфона і планшета з великим екраном. Причини різні: так, китайці і корейці просто не соромляться великих гаджетів, а бідні верстви населення в цих та інших країнах, наприклад в Індії, купують фаблети, бо не можуть дозволити собі володіти і смартфоном, і планшетом, і персональним комп'ютером. Пересадити їх на iPhone 5с не вдалося.

Крім розміру екрану у iPhone 6 Plus є і ряд інших переваг. По-перше, дозвіл дисплея у «Планшетофони» Apple більше. Показники iPhone 6 і iPhone 6 Plus складають 1334 х 750 і 1920 х 1080 пікселів відповідно. За рахунок цього у 6 Plus більше показник щільності точок на дюйм - 326 точок на дюйм і 401 точок на дюйм. По-друге, більш велика модифікація забезпечує більше часу автономної роботи і обладнана камерою з оптичною стабілізацією зображення. Не можна забувати і про нові програмних можливостях. Іншими словами, простежує паралель з iPhone 5S і 5с, тільки різняться розмірами, вважають аналітики.

Рекордне виробництво

Раніше з'явилася інформація про те, що замовлення на виробництво iPhone нового покоління стане рекордним. На цей раз було прийнято рішення зібрати 70-80 млн. Це найбільший замовлення в історії Apple, і, швидше за все, всієї індустрії гаджетів. Найбільші партнери «яблучного» гіганта - Foxconn і Pegatron - повинні були почати виробництво моделі iPhone з екраном 4,7 дюйма в серпні, а більш велику версію з вересня має збирати Foxconn.

За інформацією від джерел Wall Street Journal, Foxconn і Pegatron активно готуються до виконання замовлення і наймають сотні нових працівників. Це звучить майже як сенсація, адже у Foxconn, наприклад, і так мільйон співробітників. Повністю рекордне замовлення на виробництво iPhone 6 повинен бути виконаний до грудня. Коли на ринку з'явилися iPhone 5S і 5с, азіатські заводи виробили, за різними оцінками, близько 50 млн смартфонів.