У Мережі з'явилися «перші реальні» фотографії iPhone 6

2018-04-30

У Мережі з'явилися «перші реальні» фотографії iPhone 6

У Мережі з'явилися реальні фотографії iPhone 6 Виходячи з них можна зробити наступні висновки:. Пристрій буде оснащений дисплеєм з збільшеною діагоналлю, воно буде тонше, в iPhone 6 з'явиться новий спалах, а кнопка живлення переміститься на бічну грань смартфона.
 Користувачі китайського мікроблога Weibo опублікували знімки смартфона iPhone 6, винесеного, як стверджується, з заводу Foxconn. По них можна судити, що наступний телефон Apple, буде оснащений екраном з збільшеною діагоналлю і стане тонше нинішньої моделі. Зменшиться також товщина рамок навколо дисплея.

Крім того, на фотографіях видно, що логотип на корпусі - це наскрізний отвір. У готовому апараті воно закрите прозорим пластиком. Джерела не виключають, що «яблуко» на iPhone 6 буде підсвічуватися, як в лептопах MacBook Air і MacBook Pro. Підсвічування може включатися при вхідному дзвінку або повідомленні і повідомляти про пропущені події.

На правому торці корпусу iPhone 6 поряд з гніздом для SIM - карти можна бачити кнопку. Як передбачається, вона відповідає за управління харчуванням пристрою. Також змінилася спалах - вона знову стала круглою, як в iPhone 5, але отримала збільшений діаметр. У iPhone 5 с, як відомо, використовується подвійна LED-спалах, що дозволяє отримувати більш природні кольори.

Раніше в мережі неодноразово публікувалися фотографії деталей для майбутнього ще не анонсованого смартфона Apple,. Проте цього разу, як стверджується, опубліковані реальні фотографії iPhone 6.