ЗМІ: iPhone 6 отримає порт для бездротової зарядки

2018-04-30

ЗМІ: iPhone 6 отримає порт для бездротової зарядки

Джерела, на які посилається західне видання VentureBeat, пророкують новинці не тільки великий дисплей типорозміру 4,7 дюймів, підтримку NFC і вдосконалений модуль 4G / LTE. Портал стверджує, що iPhone 6 буде мати також порт для бездротової зарядки. Як доказ видання публікує фотографію прототипу смартфона, на якій між фронтальною камерою і динаміком розташований інтерфейс, якого не було на попередніх поколіннях мобільних.

За словами джерел TMZ саме цей порт може призначатися для бездротової зарядки. Експерти порталу нагадують, що ще в 2012 році компанія Apple подавала патентну заявку на пристрій для бездротової зарядки смартфону. За повідомленням джерела компанія висловила свою готовність дотримуватися одного із стандартів зарядки без проводів, але який саме - не уточнюють.

Іншим нововведенням нового флагмана стане підтримка NFC. Джерела стверджують, що Apple хотіла додати підтримку бездротового інтерфейсу малого радіусу дії ще в iPhone 5S, але через недосконалість платіжної екосистеми довелося відмовитися від цієї затії. Але тепер компанія готова запустити iPhone 6 з NFC. Цей модуль дозволить здійснювати мобільні платежі, які вже доступні власникам деяких Android-смартфонів.

Крім того, новий флагман компанії Apple буде з покращеним чіпом LTE, пропускна здатність якого дорівнює 300 мегабіт в секунду проти 150 мегабіт в секунду у iPhone 5, 5с і 5s.

Презентація iPhone 6 за чутками назначена на 9 вересня, а продаж в країнах першої хвилі почнеться 19 вересня. Одночасно зі смартфоном може бути представлений «розумний» годинник Apple.