iPhone 6 очолив рейтинг найпопулярніших смартфонів року за версією Krusell

2018-04-30

iPhone 6 очолив рейтинг найпопулярніших смартфонів року за версією Krusell

Компанія Krusell підрахувала кількість проданих в 2014 році чохлів, футлярів та кейсів для електронних пристроїв і на основі цих даних склала рейтинг популярності смартфонів.

«Гаряча десятка» Krusell заснована на затребуваності аксесуарів для портативної електроніки. Іншими словами, чим більше продано чохлів для того чи іншого смартфона, тим вище його позиція в рейтингу. Щорічно компанія реалізує більше 4 млн всіляких футлярів в 70 країнах світу на шести континентах. Складені цим виробником топи мають високий рівень достовірності і відображають усереднену популярність тієї чи іншої моделі телефону.

Десятка найбільш затребуваних смартфонів за підсумками 2014 виглядає наступним чином:

iPhone 6
Sony Xperia Z2
Sony Z1 Comp
Samsung Galaxy S5
Sony Xpsriz Z3 Comp
Xperia Z3
iPhone 6 Plus
iPhone 5
Sony Xperia M2
Lumia 630
iPhone 6 міцно влаштувався на першій позиції. Що характерно, в списку опинилися відразу п'ять смартфонів від японської Sony: Xperia Z2, Xperia Z1 Comp, Xpsriz Z3 Comp, Xperia Z3 і Xperia M2 на другому, третьому, п'ятому, шостому і дев'ятому місцях відповідно. У Krusell вважають, що популярність аксесуарів до цих пристрою пов'язана з великими вкладеннями Sony в рекламу своїх смартфонів в рамках кубка FIFA, яка спонукала людей купувати аксесуари у футбольній стилістиці.