iPhone 6 визнаний кращим смартфоном 2014

2018-04-30

Найбільше англомовне видання, присвячене мобільних телефонів, присудило iPhone 6 звання кращого смартфона 2014 року. Ресурс, який весь рік ретельно тестував кращі зразки мобільної електроніки, поставив флагманський апарат Apple на перше місце свого рейтингу.

Представлені у вересні цього року iPhone 6 і iPhone 6 Plus з дисплеями Retina діагоналлю 4,7 і 5,5 дюймів підтримують передові технології і мають тонкий суцільнометалевий корпус, завдяки якому їх зручно тримати в руці і легко використовувати. Обидві моделі стали ще краще і включають: 64-бітний процесор Apple A8, якісну камеру iSight, топові бездротові технології і працюють на платформі iOS 8 - головному релізі з моменту запуску App Store.

Свій вибір на користь iPhone 6 редакція пояснила загальним відчуттям, яке створює пристрій, якісною камерою і злагодженої зв'язкою апаратного та програмного забезпечення.

«Хтось може посперечатися, що на ринку є смартфони з більш високими характеристиками і функціоналом. Для таких користувачів нагадаємо, що загальне відчуття і висновок про те, наскільки хороший той чи інший телефон визначають не роздільна здатність дисплея або мегапікселі в камері. iPhone 6 хороший не стільки цим - він тонкий, легкий і злагоджений. Апарат надійний і їм просто користуватися. Приголомшлива камера створює прекрасні знімки, - пише PhoneArena. - Звичайно, це не ідеальний смартфон. Але він наблизився до ідеалу ближче всіх своїх конкурентів ».

Другим у рейтингу виявився Motorola Droid Turbo. Це телефон визнаний одним з кращих на платформі Android. Радує і час його автономної роботи. Якісне виготовлення і непогані технічні характеристики відповідають часу.

Почесне третє місце рейтингу зайняв флагман LG G3. Як і його попередник, новинка знову увійшла в трійку кращих смартфонів. На думку редакції, цей апарат тривалий час протягом року вважався кращим. У нього хороший дизайн, швидкісна камера і якісний дисплей.