Apple, опублікувала інструкцію по переходу з Android на iPhone 6

2018-04-30

Apple, опублікувала інструкцію по переходу з Android на iPhone 6

Apple, почала підготовку до переходу користувачів Android на фірмові смартфони компанії. При цьому в Купертіно вирішили полегшити цей процес: перенести інформацію з «гуглофонів» на пристрої лінійки iPhone 6 пропонується найзручнішим чином.

«Чи готові перейти на мобільний? Пропонуємо кілька порад для переміщення фотографій, музики, документів з вашого Android-телефону на iPhone », - йдеться на сторінці техпідтримки Apple.

На сайті Apple, докладно описала різні способи перемістити на IPhone електронну пошту, контакти, календарі, скопіювати фотографії та відео, імпортувати електронну літературу в додаток інтерактивні книги, перенести документи в офісні додатки в Numbers, Pages і Keynote, налаштувати ICloud, встановити потрібні програми з App Store . Яблуко не стала випускати окрему утиліту для міграції з Android на IOS, а привела посилання на різні сторонні додатки, доступні для обох платформ.

Рішення скласти інструкцію по переходу з Android на iPhone цілком з'ясовно. За даними NextWorth, напередодні релізу iPhone 6 користувачі «гуглофонів» позбавляються від своїх пристроїв. Онлайн-сервіси наповнилися пропозиціями про продаж б / у комунікаторів всіх поколінь, а компанії, що спеціалізуються на купівлі вживаних мобільних пристроїв, завантажені роботою.

Аналітики кажуть, що iPhone 6 і iPhone 6 Plus буде користуватися значно більш високою популярністю, ніж модель минулого року. Крім того, апарати привернуть більшу аудиторію нових користувачів серед власників Android-смартфонів, за рахунок більш великих дисплеїв.

Інструкція з'явилася на сайті напередодні виходу публічної версії IOS 8 і за три дні до старту продажів iPhone 6 і iPhone 6 Plus. У Україні  нові смартфони з'являться з 19 вересня. Ціна на iPhone невідома