5,5-дюймовий iPhone 6 Pro буде на 100 доларів дорожче 4,7-дюймового iPhone 6 Air

2018-04-30

5,5-дюймовий iPhone 6 Pro буде на 100 доларів дорожче 4,7-дюймового iPhone 6 Air

До анонсу iPhone 6 ще дуже багато часу , але аналітики вже активно діляться своїми прогнозами. Як відомо , всі останні iPhone виходили в США за ціною $ 199 за базову модифікацію (з 2 -річним контрактом). Проте традиція може бути порушена в цьому році.

На думку експертів з аналітичної фірми Nomura Securities , Apple реалізує в IV кварталі 2014 46.5 мільйонов  iPhone 6 . На новий аппарат прийдеться  73 % від усіх проданих смартфонів компанії. Повідомляється , що стандартна 4,7 -дюймова модель буде називатися « iPhone 6 Air» , а Планшетофони з екраном 5,5 дюймів - « iPhone 6 Pro ».

Аналітики впевнені , що Apple , поставить мінімальну ціну за iPhone 6 Pro в США на рівні $ 299 ( 16 ГБ і прив'язка до стільникового оператора ) , що в півтора рази вище , ніж у iPhone 6  Air ( $ 199). Відповідно, як мінімум на $ 100 виросте і ціна апаратів без контракту (зараз стартує від $ 649 в США ) . Експерти ринку вважають , що забезпечені покупці iPhone « не помітять » збільшення ціни нового апарату .

 

« Збільшена вартість iPhone 6 Pro не відлякає потенційних покупців , які будуть вкрай зацікавлені в придбанні телефону через його нові можливості. Оператори усвідомлюють , що цей апарат стане лідером серед флагманських смартфонів на ринку , тому не відмовляться від субсидування пристрої » , - говорять в Nomura Securities .

Аналітики висловлюють думку , що збільшення діагоналі дисплея дозволить Apple , безболісно підвищити вартість пристроїв , уникнувши серйозної критики і падіння попиту , одночасно збільшивши свою виручку і прибуток.Експерти Nomura Securities припускають , що анонс 4,7 -дюймового і 5,5 - дюймвого iPhone 6 відбудеться у вересні- жовтні цього року.