Apple офіційно представила iPhone 6 і iPhone 6 Plus: дизайн, характеристики

2018-04-30

Apple офіційно представила iPhone 6 і iPhone 6 Plus: дизайн, характеристики

У вівторок на спеціальній прес-конференції Apple, в виставковому комплексі Флінт Центр виконавських мистецтв в Купертіно, глава компанії з міжнародного маркетингу Філ Шиллер представив нове покоління смартфонів iPhone - iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Пристрої доступні в трьох кольорах - сріблястому, сірому і золотом.

Зовнішній вигляд, як і назви смартфонів, iPhone 6 і iPhone 6 Plus не стали одкровенням для більшості читачів MacDigger. Пристрої повністю відповідають численним «шпигунським» знімкам, які витекли в Інтернет ще до офіційного релізу. Новинки володіють більш крупним, ніж у iPhone 5 з дисплеєм і зовсім новим дизайном. Виготовлений з цілісного шматка металу корпус iPhone 6 і 6 Plus характеризують закруглені обриси корпуса, властиві для оригінальної моделі iPhone випуску 2007 року.

Апарати успадкували і риси Ipod Touch 5G: довгасті кнопки гучності на бічній панелі, на нижній кромці - характерні грати динаміка. На задній панелі зверху і знизу є вставки з пластика скла для кращого прийому бездротових сигналів.

iPhone 6 і 6 Plus отримали екрани з діагоналлю 4,7 і 5,5 дюймів відповідно. Дозвіл дисплея iPhone 6 Plus склало 1920 х 1080 пікселів, Apple називає його Retina HD. Молодша версія iPhone 6 має дозвіл 1334 х 750 пікселів, це відповідає щільності розміщення 326 точок на дюйм. Товщина новинок 6,9 і 7,1 мм для моделей iPhone 6 і iPhone 6 Plus, відповідно.

Нові iPhone оснащені 64-бітовим процесором другого покоління компанії Apple A8, який на 25% продуктивніше попередника в обчисленнях і на 50% у графіку. Справитися з тепловиділенням допоможе новий 20-нм техпроцес. Попереднє покоління iPhone оснащувалося 64-бітними чіпами Apple, A7, виготовленими з дотриманням 28-нм техпроцесу.

Час автономної роботи iPhone 6 і iPhone 6 Plus в режимі 3G становить 14 годин і 24 години відповідно. Гаджети дозволяють переглядати відео протягом 11 і 14 годин і слухати аудіо до 50 і 80 годин.

Нове покоління смартфонів Apple, обзавелося модемом Qualcomm для сумісності з мережами четвертого покоління LTE, що підтримують стандарт Advanced Категорія 4 Він забезпечить збільшення швидкості передачі даних до 150 Мбіт / с. Крім того, «шістки» працюють зі стандартом зв'язку Wi-Fi 802.11ac, теоретично подвоює продуктивність звичайних конфігурацій і підтримують технологію VoLTE.

Крім цього у iPhone 6 і iPhone 6 Plus з'явилася підтримка Wi-Fi Calling. Інтеграція Wi-Fi Виклик стала однією з найбільш значущих особливостей «вісімки» - функція дозволяє здійснювати і приймати голосові дзвінки і відправляти SMS при наявності доступу до Wi-Fi.
Apple, відмовилася від ідеї установки в смартфони камери з 13-мегапіксельними сенсорами, вирішивши вдосконалити наявний 8-мегапіксельний фотомодуль. Пристрої розташовують камерами ISight нового покоління. iPhone 6 зберіг цифрову стабілізацію, а iPhone 6 Plus розташовує оптичної технологією для стабілізації зображення. Режим уповільнене рух при зйомці відео працює з частотою 120 або 240 кадрів в секунду.