У Мережу потрапило зображення iPad Air 3 - вперше з LED-спалахом і чотирма динаміками

2018-04-30

Французький ресурс Nowhereelse опублікував зображення якогось планшета, який, як стверджується, являє собою iPad Air третього покоління. Презентація пристрою очікувалася восени минулого року, але у зв'язку з запуском iPad Pro дебют новинки перенесли на 2016-й.

На схематичному зображенні, викладеному в Мережу одним із співробітників Foxconn, можна бачити гаджет з кнопками управління, камерою, динаміками і логотипом Apple.

Стверджується, що новий iPad Air отримає дисплей з колишньою діагоналлю 9,7 дюйма, а товщина пристрою складе від 6 до 7 мм. Говориться про чотирьох динаміках, два з яких будуть розміщені на верхній частині корпусу, а два - на нижній.

Рішення з чотирма динаміками Apple вперше реалізувала в iPad Pro, в результаті чого звук став набагато краще, ніж у звичайних моделей. За відгуками користувачів, динаміки пристрою перевершують такі в 13-дюймовому MacBook Pro. Вони звучать голосніше, чистіше - з більш вираженими високими і низькими частотами. При цьому Apple грамотно реалізувала стереозвук, незалежно від того, в якій орієнтації знаходиться пристрій.

Інша особливість гіпотетичного iPad Air 3 - вбудована LED-спалах. Якщо справжність схематичного зображення підтвердиться, новий Air стане першим планшетом Apple зі світлодіодним спалахом для більш якісних знімків у вечірній час.

За чутками, основою нового iPad Air послужить високопродуктивний чіп Apple A9X, що функціонує в дуеті з 2 або 4 ГБ оперативної пам'яті. В наявності буде сканер відбитків пальців для ідентифікації користувачів.

За інформацією джерела, Apple вже завершила початкову тестову фазу iPad Air 3, а це означає, що пристрій незабаром надійде у виробництво. На ринку планшет може з'явитися в березні або квітні цього року.