Apple випустила оновлення для роутерів AirPort. Що нового?

2019-06-23

У першій половині 2018 року Apple офіційно згорнула продаж роутерів AirPort. Лінійка включала в себе три пристрої: доступний AirPort Express, а також більш дорогі AirPort Extreme і AirPort Time Capsule. Примітно, що компанія не припинила програмну підтримку роутерів - оновлення виходять і по цей день. Днями Apple випустила черговий апдейт - нова версія розповсюджується під номером 7.8.1. Що нового?

Традиційно, Apple не розкриває список змін. У примітці зазначено, що нове оновлення спрямоване на поліпшення роботи роутерів, а також містить останні напрацювання в сфері безпеки. Апдейт вже доступний для завантаження на всіх підтримуваних пристроях: AirPort Express, AirPort Extreme і AirPort Time Capsule.

Як встановити оновлення?

Необхідно переконатися, що у вас є доступ до Інтернету. Важливий момент - жорсткий диск в AirPort не повинен використовуватися жодним з пристроїв мережі загального доступу.
Оновитися можна як за допомогою Mac (за допомогою вбудованої утиліти AirPort), так і за допомогою iPhone і iPad (скачавши відповідний додаток з App Store).У спливаючому вікні з відомостями пристрою необхідно натиснути на кнопку «Оновити» та підтвердити установку.Залишилося лише дочекатися завершення процесу установки.Цілком ймовірно, що це оновлення не стане останнім для лінійки роутерів AirPort.