Презентація Ipad Air 2 і Ipad mini 3 пройде 21 жовтня

2018-04-30

Презентація Ipad Air 2 і Ipad mini 3 пройде 21 жовтня

Apple, представить нове покоління планшетів Ipad 21 жовтня, повідомляє The Daily Dot з посиланням на власні джерела в компанії. В цей день відбудеться презентація Ipad Air 2 і Ipad міні третього покоління. Не виключається також анонс 12,9-дюймової моделі Ipad Pro.

Apple, вже традиційно проводить восени дві спеціальних прес-конференції. Перша присвячена оновленню смартфонів iPhone, друга - планшетам Ipad. У 2012 році компанія проводила презентацію 23 жовтня, в 2013 - 22 жовтня. Цього року подія намічено також на вівторок, який припадає на 21 жовтня. Відразу після показу нових планшетів Apple, відбудеться реліз фінальної версії операційної системи OS X Yosemite для Mac.

До презентації Ipad Air і Retina IPad міні в Мережі ходили чутки про те, що Apple, доповнить пристрої сканером відбитків пальців Сенсорний ID, як у смартфона iPhone 5S. На жаль, інформація не підтвердилася - гаджети виявилися без дактилоскопічного модуля. Однак, поза всяких сумнівів, як персональний асистент Siri з'явився спочатку на iPhone, а потім перекочував на Ipad, так і сканер сенсорний ID тепер з'явиться на Apple, планшетах.

Ipad Air і Ipad міні в новій генерації повинні отримати покриття антивідблиску екрану, топовий процесор Apple, A8, поліпшену камеру з роздільною здатністю 8 мегапікселів і 2 ГБ оперативної пам'яті. Збільшення обсягу ОЗУ забезпечить приріст продуктивності при використанні нового режиму багатозадачності і веб-серфінгу, так як при одночасній роботі з декількома додатками виникає потреба у великому обсязі оперативної пам'яті.

Раніше стало відомо, як зміниться дизайн нових Ipad. У моделей не буде перемикача на бічній панелі, відповідального за безшумний режим і блокування автоповороту. По всій видимості, в компанії Apple вирішили, що в ньому немає потреби. Зміни торкнуться і кнопок гучності: вони стануть втопленими в корпус, що виключить їх випадкове натискання. Нову форму отримають отвори динаміків. Таким чином, чохли для Ipad Air і Ipad міні навряд чи будуть підходити до нової моделі.

Початок продажів Ipad Air 2 і Ipad міні 3 очікується в кінці жовтня або початку листопадf цього року.