Після успішного старту iPhone 6 і iOS 8 Тім Кук вирішив подарувати співробітникам Apple тиждень вихідних

2018-04-30

Після успішного старту iPhone 6 і iOS 8 Тім Кук вирішив подарувати співробітникам Apple тиждень вихідних

Слідом за успішним запуском нових смартфонів iPhone 6, iPhone 6 Plus і операційної системи iOS 8 Тім Кук звернувся до співробітників компанії з вдячністю. В офіційному листі генеральний директор Apple подякував працівникам за плідну роботу і пообіцяв збільшити кількість вихідних до свята День подяки.

З листа Тіма Кука:

«Два тижні тому відбувся найбільший в історії iPhone реліз - вийшли iPhone 6 і iPhone 6 Plus - пристрої, які так полюбили наші клієнти. Ми представили Apple Pay, новий сервіс, що спрощує мобільні платежі, більш безпечний і більш приватний. І ми анонсували нову главу в історії Apple - годинник Apple Watch - наше найбільше персональний пристрій.

Користувачам подобаються нові способи взаємодії з iPhone, iPad і iPod touch, завдяки новим інтуїтивним функціям iOS 8 і посиленого захисту iOS 8, яка підтвердила наш головний пріоритет - безпека для користувача даних. Восени вийде OS X Yosemite з функцією Continuity, вона принесе тісну інтеграцію всіх пристроїв на iOS і Mac.

Все це було б неможливо без вас. Наші люди - душа нашої компанії, вам потрібен час, щоб освіжитися і набратися сил. В знак вдячності за ваше старанність і успіхи, я радий повідомити, що цього року ми вирішили продовжити вихідні до свята День Подяки ».

Кук розповів, що Apple не буде працювати 24, 25 і 26 листопада. Таким чином, з урахуванням вихідних і Дня подяки співробітники компанії зможуть відпочити цілий тиждень. У ці дні працюватиме тільки роздрібна мережа і техпідтримка AppleCare. Для працівників Apple Store вихідні будуть визначені в інші дні.

Це вже другий лист Тіма Кука за останній час, адресований службовцям Apple. Відразу після анонса нових лінійок смартфонів iPhone 6 і iPhone 6 Plus глава Кук також звертався до співробітників компанії.