Активність власників iPhone в Інтернеті в 7 разів вища, ніж у користувачів Android

2018-04-30

Активність власників iPhone в Інтернеті в 7 разів вища, ніж у користувачів Android

Згідно зі статистикою операційна система  Android займає  85%  мобільного ринку проти 11,9% у iOS. Однак також відомо, що всі ці 11,9% ставляться до смартфонів iPhone, так що їх володарі вибирають дорожчі тарифні плани з великим обсягом трафіку. Популярність системи Android заснована на бюджетних апаратах і високих обсягах їхніх продажів в країнах, що розвиваються, де рівень платоспроможності набагато нижчий, та й самі мережі стільникового зв'язку менш розвинені.

Згідно з дослідженнями 44.62% мобільних користувачів виходять в мережу з пристроїв на Android і 44.17% з iOS. З врахуванням майже семиразової переваги в чисельності Android-пристроїв рівність обсягу трафіку говорить про те, що середньостатистичний користувач апаратів iPhone витрачає цього трафіку в 7 разів більше.

З тієї ж причини платоспроможності більша частина розробників мобільних додатків продовжує віддавати перевагу IOS, оскільки монетизація тут помітно вища.

Минулого тижня аналітики VisionMobile дійшли висновку, що «війна платформ» закінчилася з закріпленням в сегменті преміальних пристроїв IOS, тоді як Android захопила фактично всі інші ніші. Таким чином, в VisionMobile вважають, що дуополія, про яку говорилося в минулому звіті, фактично завершила своє формування.