ЗМІ: четверта бета-версія iOS 8 вийде 21 липня

2018-04-30

ЗМІ: четверта бета-версія iOS 8 вийде 21 липня

Перша бета-версія iOS 8 вийшла 2 червня. Реліз iOS 8 beta 2 відбувся через два тижні - 17 червня. Третя збірка дебютувала 7 липня. Останній на цей момент випуск приніс безліч змін, у тому числі поліпшену локалізацію інтерфейсу на російську мову, хмарне сховище iCloud Drive, нові шпалери, перемикач Handoff, підтримку режиму Wi-Fi Calling і низку інших змін. Детальніше про всі покращення можна дізнатися тут.

BGR стверджує, що iOS 8 beta 4 з'явиться через два тижні після попередньої збірки. Ресурс не перший раз називає дати виходу тестових збірок і, як правило, прогнози виявляються правильними. Однак у серпні минулого року він помилився з прогнозом, повідомивши, що iOS 7 beta 6 дебютує в двадцятих числах місяця, а реліз відбувся через тиждень.

Кілька днів тому AppAdvice з посиланням на власні джерела також стверджував, що дебют iOS 8 beta 4 відбудеться в понеділок, щоправда, 28 липня.

Четверта бета буде доступна для розробників на iPhone 5s, iPhone 5, iPhone 4s, iPad другого, третього і четвертого поколінь, iPad Air, а також iPad mini і iPod touch п'ятого покоління. Загальнодоступна версія вийде восени одночасно зі смартфоном iPhone 6.