iOS 8.3 доступна для завантаження

2018-04-30

Паралельно з випуском оновлення OS X Yosemite корпорація Apple запропонувала і нову версію операційної системи для мобільних пристроїв. По всій видимості, в Купертіно проробили серйозну роботу, і поточне оновлення iOS під номером 8.3 покликане вирішити проблеми, з якими користувачі могли зіткнутися раніше. Але найголовніше - це, звичайно ж, російська Siri, яка тепер доступна для всіх.

Після декількох місяців напруженого тестування черговий апдейт, що став першою доступною для публіки бета-версією iOS, нарешті готовий до завантаження на ваші улюблені смартфони iPhone, планшети iPad та плеєри iPod Touch. Як і у випадку з OS X 10.10.3, нова версія системи містить кілька приємних нововведень, які виділяють її на тлі звичайних проміжних оновлень ПЗ. По-перше, фірмова голосова помічниця Siri не тільки отримала покращений голос, але й остаточно заговорила на декількох нових мовах. По-друге, як і було відомо раніше, тепер можна за бажанням завантажувати безкоштовні програми без введення пароля.

Також, як ми писали нещодавно, вбудований додаток «Повідомлення» обзавівся можливістю оперативно блокувати небажані розсилки і позначати зазначені в них адреси як джерела спаму. Новий дизайн панелі, що містить популярні смайлики Emoji, а також розширений їх набір також порадують активних користувачів. Серед інших змін значиться усунення неполадок, які могли призвести до:

  • постійного запиту пристроєм Apple ID і пароля
  • зупинці відтворення музики через Bluetooth
  • неможливості змінити орієнтацію екрана з ландшафтної на портретну, а також неправильного розташування елементів в панелі багатозадачності
  • збоїв у роботі функції «Сімейний доступ»
  • помилок у функціонуванні системи CarPlay
  • некоректної роботи вбудованої програми «Карти», в тому числі неправильній вимові назв вулиць при навігації
  • зупинці завантаження нових епізодів у додатку «Підкасти» при перемиканні між Wi-Fi і передачею даних по мережі.

Також нова версія обіцяє усунути неполадки, критичні для корпоративного сегменту, в тому числі збої безпечних підключень VPN і синхронізації даних з обліковими записами Microsoft Exchange. Не забули в Купертіно і про людей з обмеженими фізичними можливостями, поліпшивши стабільність роботи функцій універсального доступу. Цікаво, що в стандартну клавіатуру iOS додали опції курсивного і підкресленого шрифтів, вони будуть доступні на iPhone 6 Plus (в ландшафтній орієнтації). Що важливо, заявлена ??більш стабільна робота і швидкий запуск компонентів системи, таких як Повідомлення, мобільна версія Safari і Пункт управління, а також додатків сторонніх розробників, включаючи додаткові клавіатури. Підвищення надійності системи в цілому і поліпшена стабільність бездротових підключень зокрема також давно очікуваних багатьма користувачами.

Оновлення 8.3 доступно для завантаження та встановлення в пункті «Оновлення ПЗ» розділу «Основні» меню «Налаштування» вашого апарату, а також за допомогою фірмового ПЗ iTunes. Якщо ви виявили що-небудь цікаве, не забудьте розповісти про це в коментарях!