iOS 10 буде доступна для завантаження 30 вересня

2018-04-30

30 вересня відбудеться реліз фінальної версії нової програмної платформи iOS 10, призначеної для iPhone, iPad і iPod touch. Такий висновок можна зробити після слів американської співачки Барбари Стрейзент, яка звернулася до глави Apple з особистим проханням.

Справа в тому, що Стрейзенд стала недолюблювати продукцію Apple за те, що голосовий помічник компанії неправильно відтворює прізвище виконавиці. Вона звернулася до Кука з проханням виправити недолік, і він вирішив не доводити невдоволення до ненависті і пообіцяв особисто внести поправку в програму голосового асистента. За його словами, виправлена версія Siri з’явиться 30 вересня. Таким чином, глава Apple визначив дату релізу нової операційної системи iOS 10 для iPhone, iPad і iPod touch.

Програмна платформа нового покоління отримала покращений «Пункт управління» з додатковими сторінками, присвяченими відтворення музики і «клавіші Home». Покращені засоби керування фотобібліотекою, в числі інших нововведень з’явилася ідентифікація людей, зображених на фото, засобами самого пристрою.

Додаток «Карти» трохи підтягнулося до аналогу від Google: покращення торкнулися інтерфейсу, що забезпечує більш зручне управління, так і функціональності. Серед удосконалень інтерфейсу можна виділити інтерактивні повідомлення, розширену функціональність 3D Touch і покращені гаджети.

Істотні зміни торкнулися сервіс iMessage, яке дозволяє тепер відправляти і приймати анімовані наклейки, знімати фото, не залишаючи вікно чату, оформляти балони повідомлень спецефектами.

Якщо інформація підтвердиться, то з 30 вересня iOS 10 буде доступна для безкоштовного завантаження на наступних пристроях: – iPhone 6(s), iPhone 6 Plus(s Plus), iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPod touch 6G, iPad Air, Air iPad 2, iPad mini 2/3/4, iPad Pro. На iPhone 7 і iPhone 7 Plus операційка буде встановлена за замовчуванням.