i0n1c зробив джейлбрейк iOS 7.1.1

2018-04-30

i0n1c зробив джейлбрейк iOS 7.1.1

Експерт у галузі комп'ютерної безпеки Стефан Ессер , більш відомий під ніком i0n1c , зробив джейлбрейк для операційної системи IOS 7.1.1 . Про це свідчить скріншот, в неділю опублікований хакером в Twitter.

 Ессер виклав скріншот джейлбрейк -магазину Cydia , запущеного на iPhone 5с.  Згідно написів на екрані , смартфон працює на операційній системі iOS 7.1.1 , версія Cydia - 1.1.9 . Ессер додав , що експлоїт для джейлбрейка IOS 7.1.1 заснований не на довгому ланцюжку вразливостей , а використовує всього один баг в ядрі.

Apple розповсюдила програмне оновлення IOS 7.1.1 , призначене для мобільних пристроїв компанії , 22 квітня. Видима зміна в прошивці виявилося всього одна: в App Store прямо під цінником додатки з'явився ярлик « Вбудовані покупки» . Крім цього в прошивці виправлений збій , який порушував роботу віртуальної клавіатури iPhone і IPad , поліпшена робота Bluetooth -клавіатур з увімкненим озвучуванням введених команд і сканера сенсорний ID .

Ессер часто робить провокаційні заяви. Наприкінці квітня він назвав прошивку IOS 7.1.1 « unjailbreakable » (« не піддається джейлбрейку » ) , заявивши , що джейлбрейк вийде ніколи .

Чи планує i0n1c випускати експлоїт для злому IOS 7.1.1 , поки невідомо. i0n1c давно вже не створює джейлбрейк -рішення. Він перестав відігравати важливу роль в джейлбрейк -співтоваристві після того , як допоміг з випуском джейлбрейка для IOS 4.3 . З тих пір він не співпрацював ні з Evad3rs , ні з іншими командами хакерів.

Нагадаємо Вам що джейлбрейк це хакерський взлом операційної системи який роблять для того щоб закачувати безкоштовно платні програми на девайс, але роблячи джейлбрейк у вас пропадає офіційна гарантія від Apple. Тому ми радимо або купляти самим програми або зайти в магазин Apple Room і замовити пакет програм за 200 грн в який будуть входить усі найдорожчі програми з App Store.