HomePod від Apple з повноекранним дисплеєм у 2024 році: чи варто чекати?

2023-03-10

У січні цього року Apple несподівано запустила HomePod 2-го покоління з дизайном, аналогічним оригінальній моделі. Але вже зараз у мережі з'явилася нова чутка, що наступний розумний динамік Apple буде трохи більш захоплюючим. Деякі анатиліки повідомляють, що Apple планує випустити свій перший HomePod з екраном у першій половині наступного року.

Коротко обговорюючи плани Apple щодо розумного будинку є інформація, що компанія представить оновлений HomePod з 7-дюймовою панеллю. Також цей пристрій може забезпечити більш тісну інтеграцію з іншими апаратними продуктами Apple.

Відсутність візуальної інформації про трек, виконавця, альбом і т. д. була давньою скаргою на HomePod. Особливо це проблематично при відтворенні музики за допомогою голосового управління, а не з iPhone. Екран також дозволив HomePod набагато краще надавати «розумні» функції, оскільки поточна модель часто повинна направляти користувача до результатів пошуку на сполученому пристрої. Це логічний крок для продукту, хоча це не обов'язково означає, що так воно й буде.

Але ідея про те, що Apple працює над HomePod з екраном, не є чимось новим або незвичайним. Марк Гурман передбачав це ще 2021 року. І для деяких стало несподіванкою, що цього року HomePod другого покоління точно повторив дизайн свого попередника, а не вмикав екран.