Фотограф Стіва Джобса поділився історіями своїх найбільш знакових знімків [відео]

2018-04-30

Фотограф Стіва Джобса поділився історіями своїх найбільш знакових знімків [відео]

Майже ціле десятиліття, в період між 1985 і 1994 роками, нагороджений багатьма відзнаками фотограф-документаліст Дуг Менуез фотографував Стіва Джобса. Він приділяв особливу увагу роботі бізнесмена в компанії NeXT, але при цьому зробив кілька цікавих знімків того, що відбувалося в цей же час в Apple.

У недавньому інтерв'ю BBC World Service, присвяченому його спілкуванню зі Стівом Джобсом, Менуез розповів кілька історій, пов'язаних з деякими знаковими фотографіями. 2-хвилинне відео демонструє рідкісні кадри, зроблені Менуезом під час «вигнання» Джобса з компанії і в період його бурхливої діяльності в NeXT.

За словами Менуеза, який створив 15-річну хроніку Кремнієвої долини під час її становлення, Стів Джобс був одним з лідерів ІТ-бізнесу. Але деякі його фотографії ніколи не публікувалися і не були відомі широкому загалу.

Менуез вважає, що засновник компанії Apple виявився пророком. Коли журнал Life запропонував помістити роботи Менуеза в один з випусків, Джобс відмовив у своєму дозволі на публікацію. При цьому він додав: «Не хвилюйтеся, в один прекрасний день ви отримаєте задоволення від цих фотографій».