Fortune: Apple купить Tesla наступного року

2018-04-30

Apple вже давно працює над проектом під кодовою назвою Titan, який обіцяє представити електромобіль до 2019 року. У цьому корпорації з Купертино може допомогти Tesla, впевнені в Fortune. За прогнозом видання, Apple поглине виробника електромобілів в 2016 році.

Як стверджують журналісти видання, з більш ніж $ 200 млрд готівки Apple має все необхідне для придбання Tesla, що займається створенням електрокарів і є одним з лідерів на даному ринку, особливо зараз, коли виручка виробника iPhone зростає.

Придбання компанії Елона Маска виявиться досить до речі для планів Apple по випуску власного електромобіля до 2019 року. При цьому в розпорядженні американської корпорації є достатньо коштів і вона цілком може дозволити собі подібну угоду.

+2015 Фінансовий рік став найвдалішим в історії Apple: у жовтні корпорація відзвітувала про рекордні показники, її виручка склала $ 233 700 000 000.

Придбавши Tesla, корпорація Тіма Кука отримає технології в області виробництва акумуляторів, які, за словами Маска, «повністю змінять енергетичну інфраструктуру в світі». Крім того, самого гендиректора Tesla можна назвати продовжувачем принципів Джобса («думай інакше»), який у майбутньому стане новим визионером Apple або навіть її главою, вважають в Fortune.

На початку 2015 року підприємець, один з інвесторів сервісу за замовленням поїздок Uber і колишній генеральний менеджер Netscape Джейсон Калаканіс передбачив швидкий продаж Tesla компанії з Купертіно. На його думку, Apple викупить виробника електрокарів протягом 18 місяців - за $ 75 млрд.

У самій же Apple, судячи з усього, є сумніви на рахунок доцільності покупки Tesla. У березні на щорічних зборах акціонерів компанії інвестори попросили генерального директора Тіма Кука подумати про покупку виробника електромобілів. Однак керівник уникнув відповіді, сказавши, що був би радий, щоб на автомобілях цієї компанії використовувалася технологія CarPlay.