Через 5 років планшетофони займуть 60% ринку

2018-04-30

Через 5 років планшетофони займуть 60% ринку

Аналітики BI Intelligence вважають, що планшетофони варто називати моделі з екранами діагоналлю від 5 до 7 дюймів. Вельми спірне рішення, якщо розглядати його суто з позиції сьогоднішнього дня, так як дуже велика частина найбільш популярних апаратів, як було сказано, мають дисплеї діагоналлю не менше 5 дюймів.

У кожному разі BI Intelligence заявляє, що саме сегмент планшетофонів демонструватиме найбільш активне зростання в найближчі роки. Згідно з результатами дослідження, ринок великих смартфонів в наступні п'ять років щорічно зростатиме на 27%, тоді як середній зріст по галузі складе близько 15%.

Станом на поточний рік частка планшетофонів становить 35%, тоді як до 2019 року вона складе 59% (1,5 млрд апаратів). Через збільшення продажів пристроїв цього сегмента постраждають продажі планшетів. Вже через чотири роки обсяг продажів фаблетів перевищить обсяги реалізованих планшетів ..

Тим часом джерела в Apple повідомляють, що наступне покоління смартфонів Apple, яке прийде на зміну iPhone 5s, матиме дисплей з діагоналлю 4,7 дюймів. Одночасно компанія готує «Планшетофони» - пристрій з 5,5-дюймовим дисплеєм, який, за деякими даними, матиме назву iPhone Air.

Аналітики кажуть, що власники смартфонів при покупці нової моделі віддадуть перевагу апарату з екраном з діагоналлю від 4,7 до 5 дюймів, за умови, що пристрій буде тонким і легким. Експерти переконані, що зберігши нинішній 4-дюймовий розмір дисплея у iPhone 6, Apple втратила б шанс привернути до себе нову аудиторію користувачів.