10 функцій навушників Apple EarPods для дистанційного керування iPhone

2018-04-30

10 функцій навушників Apple EarPods для дистанційного керування iPhone

Як управляти iPhone за допомогою пульта навушників EarPods

1. Відтворення / пауза. Натисніть один раз центральну кнопку, щоб включити музику або призупинити відтворення пісні або відео. Для відновлення відтворення натисніть кнопку ще раз.

2. Перехід до наступної пісні. Двічі натисніть центральну кнопку.

3. Перехід до попередньої пісні. Швидко тричі натисніть центральну кнопку.

4. Перемотка вперед. Швидко двічі натисніть і утримуйте центральну кнопку.

5. Перемотка назад. Швидко тричі натисніть і утримуйте центральну кнопку.

6. Відповідь на дзвінок / завершити розмову. Одиночне натиснення центральної кнопки дозволяє відповісти на вхідний дзвінок або завершити поточну розмову.

7. Відхилення вхідного виклику. Натисніть і утримуйте центральну кнопку близько двох секунд, а потім відпустіть. Два коротких звукових сигнали підтверджують його відхилення.

8. Перемикання на вхідний дзвінок або на виклик в режимі утримання з перекладом в режим утримання поточного виклику. Натисніть центральну кнопку. Ще раз натисніть для повернення до першого виклику.

9. Перемикання на вхідний дзвінок або на виклик в режимі утримання із завершенням поточного виклику. Натисніть і утримуйте центральну кнопку близько двох секунд, а потім відпустіть. Два коротких звукових сигнали підтверджують завершення першого виклику.

10. Використання Siri. Натисніть і утримуйте центральну кнопку для запуску голосового асистента. Siri можна задавати будь-які питання і завдання: від «set the timer for 3 minutes» (постав таймер на 3 хвилини) до «what movies are showing tonight» (що сьогодні показують у кіно?). Siri може запускати додатки, включати і вимикати функції - наприклад, «Авіарежім», Bluetooth, «Не турбувати» та «Універсальний доступ». Siri сприймає природну мову, тому вам не потрібно заучувати спеціальні команди або запам'ятовувати ключові слова.