ЗМІ порівняли Dr. Dre зі Стівом Джобсом

2018-04-30

ЗМІ порівняли Dr. Dre зі Стівом Джобсом

Газета The Wall Street Journal опублікувала велику статтю про співзасновник Beats Electronics і нового топ-менеджера компанії Apple Андре Ромеллу Янгу, більш відомому як реп-виконавець Dr.Dre. У біографічному нарисі видання проводить паралель між музикантом і Стівом Джобсом.

Dr. Dre в чому схожий на покійного засновника корпорації Apple,. The Wall Street Journal характеризує його як трудоголіка, перфекціоніста і людину, яка багато в чому покладається на інтуїцію.

«Перфекціоніст і трудоголік, байдужий до трудового графіку, Dr. Dre живе за принципом« краще менше, та краще ». І так само як Стів Джобс він має презирство до фокус-групах. Це цілком у стилі засновника Apple, який був переконаний, що люди не розуміють, що їм насправді потрібно, поки сам їм цього не покажеш. Янг рідко озвучує свої думки публічно, при цьому він завжди лаконічний, часто кажучи «у мене таке відчуття».

У Beats Electronics музикант завідував технічними аспектами звуку, але фактично без нього не обходився жоден вид діяльності компанії - від створення продуктів до маркетингових стратегій. Як зазначає The Wall Street Journal, в компанії Dr. Dre грає роль культурного барометра.

Dr.Dre

Після завершення операції з каліфорнійським гігантом б'є Доктор Дре продовжить існувати як автономний бренд, а Доктор Дре, як і другий керівник компанії Джиммі Айовіна перейде на повний робочий день в Apple. Айовіна для цього покине лейбл Interscope Records, де він був головою ради директорів. Посада Доктор Дре поки формально не визначена, але безпосередньо в корпоративному кампусі він разом з Айовіна фігурує як «Джиммі і Дре» і готується до роботи відразу в двох підрозділах компанії - хардверних і музичному.