Чого очікувати від Apple цієї весни?

2019-02-15

Ходять чутки, що Apple представить ряд нових продуктів цієї весни. Найочікуваніші новинки наступного кварталу розглянемо в даній статті.

25 березня - Apple Room

Цього тижня стало відомо, що Apple планує спеціальний захід 25 березня, на якому будуть представлені нові сервіси та обладнання.

Буквально відразу ж після презентації iPad Pro 2018 року в мережі почала з'являтися інформація про оновлений iPad mini і 9,7-дюймовий iPad. Крім цього, Apple працює над медіа-сервісом, який буде включати в себе підписку на новини і власні телешоу.

iPad mini 5 - Apple Room

iPad mini 5 - один з найбільш очікуваних планшетів 2019 року. Ймовірно, він збереже дизайн 7,9-дюймового iPad mini 4, але отримає оновлений процесор, нижчу ціну і підтримку Apple Pencil. Крім цього, iPad mini 5 буде оснащений 3,5 мм роз'ємом для навушників і сканером Touch ID.

iPad 7-го покоління - Apple Room

iPad 7-го покоління - найдоступніший планшет Apple. Він отримає такий ж дизайн, як і у iPad 6-го покоління, але з оновленим процесором і 10-дюймовим дисплеєм.

iPod touch 7-го покоління - Apple Room

iPod touch 7-го покоління. Відомо, що плеєр збереже дизайн попереднього покоління без біометричних датчиків Face ID або Touch ID. Оновлення можуть торкнутися процесор, ОЗУ, розмір дисплея і вартість гаджета. Випуск пристрою очікується навесні, хоча деякі аналітики вважають, що реліз плеєра відбудеться восени.

AirPods 2 - Apple Room

AirPods 2. Нарешті навушники отримають бездротовий чохол для зарядки, а також матимуить підтримку «Привіт, Siri!». З чуток, в другому поколінні AirPods отримає невеликі зміни в дизайні і буде випускатися в білому і чорному кольорах. Серед інших нововведень очікуються датчики для відстеження стану здоров'я.

AirPower - Apple Room

AirPower - довгоочікувана бездротова зарядна станція Apple для AirPods, iPhone і Apple Watch. Знаходиться на етапі виробництва. Як очікується, буде випущена в першій половині 2019 року.

Apple News - Apple Room

Apple News. Компанія планує запустити новинний сервіс з підпискою вартістю 9,99 доларів США в місяць, який надасть необмежений доступ до платних сайтів (The New York Times і Washington Post) і електронних версій відомих журналів. Не з усіма новинними сайтами вдалося домовитися про співпрацю, але анонс сервісу очікується 25 березня.

Служба потокового телебачення - Apple Room

Служба потокового телебачення. Apple працює над службою потокового телебачення, яка буде включати в себе більше двох десятків власних телевізійних шоу і фільмів, а також доступ до контенту інших провайдерів кабельного телебачення. Варто відзначити, що всі сервіси Apple можуть бути представлені як один медіа-пакет, який включає ТВ-сервіс, новинну службу і Apple Music.

iOS 12.2 - Apple Room

iOS 12.2. Оновлення додасть підтримку HomeKit і AirPlay 2 для сторонніх телевізорів і кілька інших нових функцій в iOS, включаючи нові Animoji.

А які продукти Apple очікуєте ви цієї весни?