Бюджетний MacBook з Touch ID і iPad Pro з Face ID. Чим ще здивує Apple?

2018-09-11

Аналітик Мінг-Чі Куо, добре відомий нам своїми точними прогнозами, розповів, чого варто чекати від найближчої презентації Apple. За його словами, захід обіцяє бути багатим на технологічні новинки - як мінімум будуть показані три моделі iPhone, доступний MacBook, iPad Pro, Apple Watch Series 4. Зрозуміло, аналітик також розкрив деякі особливості нових продуктів, які ніде раніше не згадувалися.

Згідно з даними Куо:

-«Доступний» iPhone c 6.1-дюймовим екраном надійде в продаж з затримкою, через проблеми з виробництвом. Смартфон можна буде придбати лише до кінця вересня - початку жовтня.
-Модельний ряд iPad Pro чекає істотних змін: Apple змінить роз'єм пристрою з Lightning на USB-C. Крім того, в комплект поставки тепер буде входити новий блок живлення на 18 Вт.
-Буде показаний «бюджетний» MacBook, який займе нішу MacBook Air. Очікується, що оновлений лептоп отримає технологію Touch ID.
-Apple Watch Series 4 крім нового тонкого корпусу і збільшеного дисплея, зможуть зчитувати електрокардіограму (ЕКГ) власника.
Аналітик також згадав про такі продуктах як AirPower і AirPods 2. На його думку, вони повинні вийти на масовий ринок до кінця цього року.