Apple будує в США третю сонячну електростанцію

2018-04-30

Apple будує в США третю сонячну електростанцію

Площа нової сонячної ферми складе близько 400 тис. кв. м., інвестиції в проект з боку Apple становлять $ 55 млн, тоді як пікова потужність станції - 17,5 мегават. При нестачі цієї енергії Apple буде використовувати паливні елементи, наповнені природним газом - цю технологію активно застосовують в штаб-квартирі в Купертіно.

У 2010 році Apple завершила будівництво центру обробки даних вартістю 1 млрд доларів. Будівля розташована на території 900 тис. кв. м поруч з перетином траси 321 і Стартаун-роад в містечку Мейден. ЦОД заробив «платиновий» сертифікат від організації Green Building Council, яка просуває будівництво «зелених» будівель.

Дата-центр в Північній Кароліні - це перший із серії масштабних інфраструктурних проектів у Apple. Паралельно з ним компанія також працює над дата-центром в Орегоні і Неваді. У Купертіно в минулому заявляли, що корпорація в перспективі переведе всі свої дата-центри на поновлювану енергію.

Каліфорнійський гігант відомий прагненням використовувати передові методи підвищення енергоефективності, чисті технології та альтернативну енергетику в своїх центрах обробки даних. Завдяки застосуванню сонячної ферми і паливних елементів, Apple зможе повністю задовольнити енергетичні потреби ЦОД.