Apple завела нового робота для знищення старих iPhone

2018-04-30

Apple завела нового робота для знищення старих iPhone

22 квітня відзначається день Землі. На честь цієї події Apple замінила робота, що відповідає за переробку iPhone на більш досконалу модель. Новому пристрою присвячений окремий пост в блозі корпорації.

Робот отримав ім'я Daisy - Маргаритка. Машина має поліпшені навички і може більш акуратно розбирати старі смартфони, ніж попередник. Попередній пристрій,що розбирав iPhone, носив ім'я Ліам. Принципи його роботи лягли в основну систем управління Daisy. Нові алгоритми дозволять отримувати від непрацюючих апаратів більше матеріалів для подальшої переробки.

За одну годину робот здатний впоратися майже з 200 смартфонами. Пристрій розпізнає 9 модифікацій і застосовує спеціальну програму для кожної моделі.

На території США до 30 квітня 2018 року діятиме благодійна кампанія Apple. Кожен раз, коли хтось здає свій старий iPhone на переробку, корпорація буде перераховувати пожертви некомерційної організації, що займається проблемами екології.

Це не єдина ініціатива Apple в рамках дня Землі. Компанія перейшла на використання тільки відновлюваних джерел енергії, а також запускає спеціальне змагання для власників Apple Watch. Користувачі, які 22 квітня 2018 проведуть на вулиці більше 30 хвилин, займаючись спортом, отримають спеціальні стікери для iMessage.