Apple запатентувала iPhone nano

2018-04-30

Apple запатентувала iPhone nano

Американська корпорація Apple Inc. запатентувала новий смартфон у корпусі iPod nano. Заявку на патент подали ще 2007 року. Проте бюро по патентах і товарних знаках США опублікувало схвалену заявку Apple на реєстрацію смартфона в корпусі iPod nano лише у серпні 2017-го.

Цікаво, що вже в той час у пристрої iPhone nano розробники описали принцип роботи технології 3D Touch, яка з'явилася в iPhone 6s 2016 року. 

"Електронний пристрій використовує окремі поверхні для введення і виведення. Одна з поверхонь (наприклад, дно) має сенсорну поверхню і чутлива до сили, за допомогою якої користувач здійснює введення даних. На другій поверхні (наприклад, верхня частина) відображається необхідна інформація. Курсор визначає, де на зворотному боці палець користувача встановив контакт із сенсорною поверхнею. Коли курсор розташований над потрібним елементом управління, користувач вибирає або активує функцію, пов'язану з елементом управління, шляхом застосування тиску до чутливої до сили сенсорної поверхні пальцем", - наводять у rbc.ua цитату на документ, опублікований патентним бюро.

Також фахівці бюро повідомили, що наприкінці липня 2017-го Apple припинила виробництво аудіоплеерів iPod nano та iPod shuffle. І ця концепція мала сенс 2007 року, коли патент подали вперше. Проте, на їхню думку, ідею можна воскресити у заново винайденому iPhone nano.