Apple Watch навчаться попереджати про небезпеку сонячних опіків

2018-07-22

Apple планує навчити Apple Watch майбутніх поколінь попереджати користувачів про небезпеку отримання опіків від тривалого перебування під сонячними променями. Про це йдеться у  новому  патенті, поданому  компанією в Відомство з патентів і товарних знаків США.

Згідно описової частини патенту, аналізатор ультрафіолетових променів буде кріпитися до внутрішньої панелі годинника. Його апаратну основу складе виділений процесор, акумулятор і інфрачервоний спектрометр, який вимірює інтенсивність випромінювання і загрозу  організму.

Apple Watch і ЮФ-аналізатор

У мотивуючій частині патенту   інженери описують необхідність розробки аналізатора ультрафіолетових променів, опираючись на недосконалість захисних кремів, багато з яких не забезпечують належного ефекту, що є небезпекою розвитку раку шкіри, що викликається тривалим перебуванням під сонцем.

Виміряти тиск за допомогою Apple Watch
Це вже не перша спроба Apple перетворити Apple Watch в   діагностичний  пристрій. Декілька разів  повідомлялося про плани компанії оснастити фірмові смарт-годинники   глюкометром, вбудованим тонометром, а також аналізатором рівня гідратації в організмі і кисню в крові.