Apple випустила оновлену док-станцію для Apple Watch

2018-11-15

Одночасно з MacBook Pro, оснащених графікою Radeon Vega, Apple почала офіційні продажі оновленої док-станції для Apple Watch. Це випливає з матеріалів фірмового онлайн-магазину компанії. Факт поновлення підтверджує новий серійний номер моделі, який змінився з MLDW2AM / A на MU9F2AM / A і є прямою вказівкою на зміни в конструкції пристрою, незважаючи на абсолютно ідентичну з попередньою версією зовнішність. 

Apple не розкриває причин оновлення док-станції, дозволяючи припустити, що зміни не були надто значними. У всякому разі, виробник зберіг не тільки зовнішність пристрою, але навіть її ціну і постарався ніяк не афішувати факт оновлення на своєму сайті. Єдиною причиною, по якій Apple могла задуматися про апгрейд магнітного дока, - є зміни в конструкції зарядного майданчика нових Apple Watch Series 4.

Новинка від Apple
Про те, що Apple почала продажі оновленої док-станції для Apple Watch, а не просто провела інвентаризацію зі зміною серійних номерів, свідчать дані Федеральної комісії зв'язку США. У базі даних американського регулятора були знайдені реєстраційні документи, що вказують на факт сертифікації нового портативного пристрою для зарядки.

Купити док-станцію для Apple Watch
На відміну від MacBook Pro з графікою Radeon Vega, які поки поширюються тільки в США і Європі, оновлена док-станція для Apple Watch вже за тиждень-два буде доступна для покупки .