Apple випустила додаток Find My для пошуку пристроїв без інтернету

2019-06-29

Екосистема - це те, за що ми любимо пристрої Apple. Її зручність визнає навіть засновник Huawei, який вважає за краще користуватися технікою компанії з Купертіно багато в чому саме через розвинену екосистеми. Але в iOS 13 Apple ще далі просунулася в її розвитку і навчила фірмові пристрої допомагати власникам втрачених або вкрадених апаратів за допомогою додатка Find My, яке дебютувало з виходом macOS 10.15 Catalina і iOS 13.

 Apple представила оновлений додаток Find My. Тепер в його назві не міститься об'єкт пошуку, будь то iPhone, iPad, Mac або друг, тому що воно здатне шукати все відразу. Але найцікавіше полягає в тому, що відтепер додаток Find My може знаходити навіть пристрої, які не підключені до Мережі.

Як знайти втрачений айфон
З виходом оновленого додатка Find My ви зможете відшукати свій зниклий Mac, iPhone або iPad, навіть якщо він не підключений до Мережі. Це стало можливим завдяки адаптації технології Bluetooth, яка дозволяє гаджету зв'язуватися з пристроями оточуючих користувачів. А вони в свою чергу вже направляють дані про місцезнаходження пропажі власнику.

Як працює програма "Find My"
Звучить неймовірно, але весь процес повністю автоматизований і надійно захищений. Іншими словами, власники пристроїв, які використовуються в якості ретрансляторів сигналу Bluetooth, не тільки не матимуть доступу до інформації про місцезнаходження зниклого пристрою, але навіть не дізнаються, що їх апарат зв'язується з іншим.

Обчислити факт установки зв'язку буде практично неможливо навіть шляхом аналізу витрат енергії, оскільки розроблений Apple спосіб надзвичайно енергоеффектівен і дозволяє iPhone, iPad, iPod і Mac здійснювати пошукові функції, практично не витрачаючи ресурс акумулятора і інтернет-трафік.