Apple, продемонструвала можливості 8-мегапіксельної камери iPhone 6 [фото]

2018-04-30

Восени минулого року на спеціальній прес-конференції в Каліфорнії Apple, представила iPhone 6 і iPhone 6 Plus - нове покоління смартфонів під управлінням операційної системи IOS 8. Сьогодні компанія відкрила на сайті спеціальний розділ, присвячений камері свого флагмана.

Здавалося б, що тут може бути цікавого, адже 8 мегапікселямі в телефоні в наш час вже нікого не здивуєш? Тим не менш, Apple вдалося поліпшити основну камеру ISight - вона володіє сенсором з розміром пікселів 1,5 мкм і діафрагмою F / 2,2. Значно підвищена швидкість автофокусування і чутливість в умовах недостатнього освітлення. Поліпшення відбулося за рахунок технології Фокус пікселів. В результаті вийшло збільшити швидкість фокусування в два рази в порівнянні з картинки 5s.

Камера iPhone 6 з 5-елементної системою лінз, звичайно, не обійде за якістю повноцінні фотоапарати - фізику не обдуриш. Але, завдяки поліпшенню основних параметрів, вона краще справляється зі сценами в умовах недостатньої освітленості, а використовуючи оновлену подвійну світлодіодний спалах вірний тон, рідко помиляється з передачею кольору.

У галереї Apple, представлені роботи фотографів з усього світу - В'єтнаму, Іспанії, Шотландії та інших країн. Всі знімки зроблені на камеру iPhone 6. Примітно, що новий розділ на сайті Apple, з'явився одночасно з презентацією 16-мегапіксельного Galaxy S6 і HTC One M9 з 20-мегапіксельною камерою.

Натисніть на фото для збільшення: