Тут все, що Apple представить цієї осені

2018-07-13

До кінця цього року, крім трьох моделей iPhone, Apple представить оновлені версії майже всіх своїх апаратних продуктів, прогнозує Мінг-Чі Куо, аналітик TF International Securities.

 За словами експерта, апгрейд чекає навіть ті пристрої, про які, здавалося, компанія з Купертіно давним-давно забула.

Продукти Apple, які Apple представить в цьому році, за версією Мінг-Чі Куо:

-iPhone з діагоналями дисплеїв 5,8, 6,1 і 6,5 дюйма;
-iPad Pro з підтримкою Face ID і екраном на 11 дюймів;
-MacBook, MacBook Pro (вже представила), iMac і Mac Mini + новий недорогий ноутбук;
-Apple Watch діагоналями дисплеїв, що виросли до 1,57 і 1,78 дюйма;
-AirPods, які отримають бездротову зарядку, і зарядну панель AirPower.

iPad Pro з Face ID
Почнемо по порядку. Куо впевнений, що в цьому році Apple представить новий iPad Pro з підтримкою Face ID і збільшеним екраном. Оскільки відмова від  клавіші Home дозволить виробнику скоротити рамки по краях, було прийнято рішення не зменшувати габарити самого планшета, а збільшити корисну площу дисплея, яка матиме  до 11 дюймів.


Коли вийде новий Mac Mini
Оновлений Mac Mini, на думку Куо, також постане перед нами вже восени. Аналітик упевнений, що в цьому році Apple виконає свою обіцянку, дану більше року тому, і нарешті випустить нове покоління свого самого доступного десктопного комп'ютера. Більш детальна інформація про новинки поки відсутня.

Нові Apple Watch
Apple Watch, як і очікувалося, отримають збільшені  дисплеї, які будуть   більшими приблизно на 15% . Такі зміни повинні  задовільнити усіх користувачів розумних  годинників, а вдосконалений пульсометр з розширеним набором функцій приверне до них увагу нових споживачів.