Apple припинить випуск iPhone 5c в 2015 році

2018-04-30

Apple припинить випуск iPhone 5c в 2015 році

Apple в 2015 році відмовиться від подальшого розвитку моделей смартфона iPhone С-серії і зосередиться на флагманськії лінійці. Про це повідомляє видання Taiwan's Industrial and Commercial Times з посиланням на обізнані джерела. В останньому кварталі Apple продала рекордну кількість iPhone, проте сам глава компанії Тім Кук визнав, що топові моделі привертають до себе більшу увагу.

І хоча Apple не розкриває процентне співвідношення проданих смартфонів, генеральний директор підтвердив, що показники iPhone 5c виявилися куди менш вражаючими, ніж очікували в Купертіно. Паралельно з цим, неабияку партію стусанів різнобарвна модель отримала від аналітиків, які заявили, що даний апарат спочатку замислювався як бюджетний, але від преміальних гаджетів його відрізняє всього сотня доларів, що недостатньо для розведення цих апаратів по різних кутах ринку.

Джерело стверджує, що в Apple «вирішили не наступати вдруге на ті ж граблі» і з виходом iPhone 6s і iPhone 6s Plus залишать тільки моделі в металевому корпусі, включаючи минулорічний iPhone 5s. Тим більше, в лінійці «яблучних» смартфонів всі апарати повинні мати сканер відбитків пальців для підтримки платіжного сервісу Apple Pay.

Аналітики кажуть, що хоча зазвичай буває перекіс на користь доступних рішень, у випадку з iPhone 5s і iPhone 6 порався технологічних переваг, включаючи 64-бітові процесори A7 і A8 і дактилоскопічний модуль, переважують ціновий фактор.

Раніше аналітик KGI Securities Мінг-Чі Ко заявив, що з виходом наступного покоління смартфонів модель в пластиковому облаченні не побачить світло, так як Apple буде змушена реалізувати в потенційному iPhone 6c всі інновації iPhone 6 або 5s, але в такому випадку компанія випустить телефон, яка майже повністю повторюватиме нинішні моделі, які до того часу ще будуть у продажу.

Apple не буде випускати iPhone 6c ще й тому, що даний продукт не в'яжеться з її нинішньою мобільного стратегією випуску технологічно просунутих апаратів, каже KGI Securities.

Аналітики відзначають, що за свою 35-річну історію Apple вже неодноразово випускала невдалі продукти. Це «кубічний» комп'ютер G4 Cube, кругла мишка Apple Hockey Puck і 7,5-кілограмовий «ноутбук» Macintosh Portable. Ймовірно, через кілька років у цей ряд потрапить і iPhone 5с.