Apple представила watchOS 5

2018-06-05

На конференції для розробників WWDC Apple представила нову версію операційної системи для розумних годинників - watchOS 5.

Тім Кук почав представлення нової операційної системи, зазначивши, що смарт-годинники Apple знову стали першими в світі по числу продажів. Гаджет допоміг врятувати безліч життів і став улюбленим девайсом всіх, хто веде активний спосіб життя.

Презентацію наступної версії операційної системи провів Кевін Лінч.

У новій WatchOS з'являться такі функції:

оновлені цілі і можливості влаштовувати змагання з друзями - користувачі можуть змагатися один з одним, наприклад, протягом семи днів, а Apple Watch будуть надсилати повідомлення, повідомляючи про прогрес;
вузькоспецифічні типи тренувань, тепер розумні годинники будуть враховувати час витрачений на заняття йогою або хайкінгом;

Apple Watch будуть автоматично розпізнавати тип навантаження, грунтуючись на пульсі користувача та інших фізичних показниках;


CymKit допоможе підключатися до тренажерів, тепер жоден підхід не буде пропущений.
Ці нововведення допоможуть зробити тренування більш продуманими. контролюючи пульс, користувач зможе розподіляти навантаження, краще розраховувати сили і відслідковувати прогрес.

режим рації

watchOS 5 допоможе перетворити розумний  годинник в наручну рацію. Для здійснення зв'язку знадобиться підключення по мережі або по Wi-Fi.

Покращена взаємодія з Siri

Тепер для того, щоб звернутися до голосового асистента, не потрібно буде вимовляти «Привіт, Siri». Це виглядає дивно, до того ж, навіщо привертати увагу того, хто вже слухає користувача. Для виклику Siri досить піднести зап'ястя з годинником до рота і задати питання.

Підтримка сторонніх додатків і поліпшені подкасти

Користувачам будуть доступні програми сторонніх розробників. Тепер за допомогою розумних годинників можна буде купувати квитки, планувати подорожі і користуватися необмеженими функціями, які з'являться з розвитком власного сімейства програм.

Власники Apple Watch зможуть налаштувати персоналізовані подкасти та слухати музику на свій смак.

Web content

Крім того, що на Apple Watch можна переглядати вміст сайтів, годинники будуть повідомляти користувача, коли матеріал сторінки завантажиться повністю.

нові шпалери

Як і було обіцяно раніше, на WWDC були представлені шпалери для Apple Watch, натхненні райдужним прапором ЛГБТ-руху, також відомого як Pride.

З виходом watchOS 5 розумні годинники Apple отримають неймовірну багатозадачність і стануть ще більш функціональним гаджетом.\

Взаємозв'язок в екосистемі пристроїв Apple посилюється, що може позитивно позначитися на зростанні продажів.

watchOS 5 вийде восени 2018 року. Бета-версії для розробників виходитимуть поступово і стануть доступні незабаром після закінчення WWCD.