Apple, офіційно зареєструвалася як автовиробник

2018-04-30

Пам'ятайте чутки про автомобіль Apple? Ось вам нова порція. Поки журналісти та аналітики припускають і спекулюють, Apple приписала собі в заслуги створення автомобілів. Принаймні в корпоративних документах, що описують діяльність компанії, що попадає під захист торгової марки, з'явилася нова стрічка.

Як помітили блогери, вендор в минулому місяці зафіксував, що займається роботою з «транспортними засобами, що пересуваються по повітрю, воді або землі, компонентами для транспортних засобів, Антиугон засобами для транспортних засобів, аксесуарами ...». Подібна фраза була приписана в документах на території Швейцарії і Мексики.

Як це розуміти? Дуже просто. Компанії часто змінюють опис своєї діяльності, щоб нові продукти, вироблені ними, захищалися торговою маркою. Раніше, наприклад, ще до анонса Apple Watch, Apple приписала у своїх документах, що виробляє різноманітні модні аксесуари та прикраси.

Чи означає це, тим не менш, що в Купертіно готують-таки «Еппл-кар»? Не виключається. Однак не варто забувати і про те, що Apple, наприклад, створює CarPlay, щось більш просте і менш амбітне, але теж пов'язане з автомобілями.

Нагадаємо, чутки про таємничий проект Titan з'явилися минулого місяця, після того як в Каліфорнії був помічений дивний автомобіль, що належить виробнику. ЗМІ, миттєво прийнялися розслідувати, встановили, що Apple, може працювати над самоврядним електромобілем, вихід якого на ринок прогнозується до 2020 року. Крім того, журналісти «нарили», що вендор намагається переманювати співробітників автомобільних концернів і компаній, так чи інакше пов'язаних з галуззю (одна з них вже навіть встигла подати з цього приводу позов).