Apple офіційно представила iPhone SE з 4-дюймовим дисплеєм, процесором A9 і камерою на 12 мегапікселів

2018-04-30

21 березня на спеціальній прес-конференції в Купертіно Apple офіційно представила смартфон iPhone SE. Апарат увібрав в себе найкраще від уже наявних смартфонів компанії - дизайн моделі iPhone 5s і «начинку» флагманських моделей iPhone 6s.

У центрі уваги на презентації виявився новий компактний смартфон Apple. Спочатку плутанина починається вже в його назві. Чекаючи більш бюджетного варіанту, ніж останні моделі, публіка спочатку обговорювала варіант назви iPhone 6c, потім заговорили про iPhone 5SE.

У підсумку все джерела зійшлися на назві iPhone SE, що і підтвердила презентація.

iPhone SE вернувся до меншого розміру в порівнянні з моделями з приставкою плюс, отримав процесор A9 з співпроцесором M9 і підтримку функції «живих» фотографій. Апарат успадкував від iPhone 6s ніколи не дрімаючого голосового помічника з можливістю викликати його простою фразою «Привіт, Siri».

При цьому камера, незважаючи на компактний дизайн обіцяє бути гідною: пристрій має 12-мегапіксельний модуль (як в iPhone 6s) і підтримує запис в дозволі 4K. Пристрій оснащений технологією NFC для роботи системи безконтактних платежів Apple Pay. У списку функцій дисплея 3D Touch не виявилося - зменшення дисплея не дозволило вмонтувати в корпус обладнання для того, щоб гаджет розпізнавав силу натискання.

«IPhone SE став дивовижною новою ідеєю: ми взяли легендарний  дизайн і повністю оновили начинку. В результаті вийшов найкрасивіший і найпотужніший у світі телефон з дисплеєм 4 дюйма, - сказав Філіп Шиллер, старший віце-президент Apple по маркетингу. - IPhone SE володіє приголомшливим дисплеєм Retina 4 дюйма, передовим 64-бітовим процесором A9 з співпроцесором руху M9, акумулятором з ще більш довгим терміном роботи, 12-мегапіксельною камерою iSight зі спалахом True Tone, функцією Live Photos, підтримкою відео 4K, більш швидкими технологіями LTE і Wi-Fi і датчиком Touch ID з підтримкою Apple Pay. Якщо ви шукаєте телефон невеликого розміру, ви точно полюбите iPhone SE ».

Apple відкриває попередні замовлення на iPhone SE у четвер, 24 березня. У продаж пристрій надійде за ціною від $ 400 за модель з 16 ГБ пам'яті, старша модифікація на 64 ГБ обійдеться в $ 499. Новинка представлена в колірних рішеннях сріблястий, золотистий, сірий і рожеве золото.