Apple несподівано зареєструвала торгову марку AirPower

2019-07-07

Проект бездротової зарядки AirPower був анонсований у вересні 2017 року. Представники компанії обіцяли, що продукт надійде в продаж в наступному році. Але через півтора року старанної роботи, корпорація була змушена відмовитися від своїх намірів. За словами віце-президента Apple по апаратному забезпеченню, зарядна станція не відповідала високим стандартам компанії, через що проект був остаточно згорнуто. Ця історія несподівано отримала продовження - вчора стало відомо, що Apple зареєструвала торгову марку AirPower. Що б це могло означати?

Зареєстрований торговий знак
Нова інформація з'явилася на офіційному сайті Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Компанія зареєструвала торговельний знак AirPower 30 червня 2019 року, через три місяці після того, як було оголошено про завершення розробки.

Цілком ймовірно, Apple зареєструвала торгову марку для того, щоб заборонити використовувати назву AirPower для інших компаній. Хоча і не виключено, що в доступному для огляду майбутнього Apple вирішиться перезавантажити проект бездротової робочої станції.