Apple назвала терміни виходу «розумних» годин Apple Watch

2018-04-30

Apple назвала терміни виходу «розумних» годин Apple Watch

Глава Apple Тім Кук позначив терміни виходу в продаж смарт-годин Apple Watch. Компанія анонсувала пристрій у вересні минулого року. Передбачається, що великий часовий проміжок між анонсом і початком продажів носимого комп'ютера обумовлений бажанням компанії поліпшити показники автономної роботи пристрою.

Apple планує приступити до постачань «розумних» годин Watch у квітні 2015 року, повідомив глава корпорації Тім Кук в обговоренні з інвесторами фінансових результатів компанії за минулий квартал. Раніше в Купертіно обмежувалися фразою «початок 2015 року».

Слабким місцем Apple Watch виявилося час автономної роботи - саме тому, на думку аналітиків, компанія намітила запуск через півроку після анонса новинки. За деякими даними, годинник розраховані на кілька годин активного використання додатків без підзарядки.

До цих пір Apple не уточнювала, на який термін автономної роботи буде розраховано пристрій. Глава компанії розпливчасто заявив, що Apple Watch потрібно буде ставити на зарядку на ніч. За задумом розробників, годинник повинні працювати від 2,5 до 4 годин у режимі активного використання додатків і близько 19 години в комбінованому режимі (епізодична робота з додатками, робота фонових програм і режим очікування).

На час роботи акумулятора Apple Watch без підзарядки негативно впливають відносно потужний процесор і якісний екран. Відомо, що гаджет оснащений платформою Apple S1, магнітної зарядкою, датчиком пульсу, гіроскопом і акселерометром, функцією голосового управління Siri, підтримує телефонні дзвінки та повідомлення в зв'язці з iPhone і працює під управлінням модифікованої версії iOS.

Apple Watch планується випустити в трьох серіях: Watch, Watch Sport і Watch Edition. Мінімальна вартість пристрою складе 349 доларів.