Apple натякнула на швидкий реліз Apple Watch

2018-04-30

Apple натякнула на швидкий реліз Apple Watch

Apple оновила розділ офіційного сайту, присвяченого годинах Apple Watch, замінивши фразу «Доступні з 2015 року» на «Доступні з початку 2015 року». Про це повідомляє MacRumors.

Відвідувачі сайту Apple виявили зміни в секції Apple Watch. На місці напису «Coming in 2015» з'явилася «Coming Early 2015». Зміни відображаються на американському та європейських розділах порталу apple.com. У російській версії сайту і раніше написано «Доступні з 2015 року».

«Розумні» годинник Apple були представлені на офіційній конференції у вересні 2014-го. Вихід годин на ринок очікується в перші місяці нового року, проте точна дата початку продажів як і раніше невідома. За непідтвердженими поки даними реалізація Apple Watch почнеться до Дня святого Валентина в лютому.

Як повідомлялося раніше, головним недоліком пристрою стало нетривалий час автономної роботи, і інженери Apple збиралися працювати над поліпшенням показників акумулятора. Пізніше глава Apple Тім Кук підтвердив, що майбутнім власникам Apple Watch доведеться заряджати пристрій щодня. Вартість базової версії Apple Watch складе $ 349.

Ряд великих виробників електроніки, включаючи Motorola, Samsung і LG вже приступив до реалізації своїх смарт-годин, але, як очікується, Apple Watch можуть докорінно змінити ситуацію на ринку. Тому їх вихід очікується з великим інтересом.