Apple начала продажи украинских фотовспышек iBlazr для iPhone и Android

2018-04-30

Apple начала продажи украинских фотовспышек iBlazr для iPhone и Android

Український стартап Concepter оголосив про початок продажів потужних фотоспалахів iBlazr в офіційному магазині Apple Online Store. На даний момент в асортименті американської корпорації представлена ??модель iBlazr світлодіодна спалах в чорному виконанні вартістю $ 49,95. Аксесуар доступний поки тільки в американському відділенні онлайн-магазину Apple.

За даними AIN, розробники з Concepter чотири місяці вели переговори з Apple,, перш ніж компанія схвалила iBlazr і виставила його на свою вітрину. В Apple Store потрапляє дуже мало сторонніх продуктів.

«Перш ніж наш продукт з'явився в офіційному магазині Apple,, нам довелося дуже багато працювати. Спочатку продукт відсилався в Купертіно - там протягом декількох тижнів компанія Apple проводила тести якості. Причому, що за тести там проводяться - відомо тільки самим співробітникам Apple. Потім вони обговорювали з нами умови виведення продукту на ринок. Пару місяців тому вони виявили бажання запустити продажу iBlazr паралельно і в онлайн, і в офлайн-магазинах, так що ми працювали окремо з Apple Store онлайн і Apple Store форуму », - каже засновник і СЕО Concepter Владислав Тисленко.

В Apple Store причепилися до упаковки спалахів і команді довелося переробити її відповідно до вимог компанії, розповів розробник. Оскільки на це потрібен був час, старт продажів пристрою в Apple Store запланували після старту продажів iPhone 6 Між тим, Apple Online Store вирішили запустити продажу без зволікань. В результаті інтернет-магазині Apple і Apple Store продають iBlazr в різних упаковках: на форуме в нових, а в онлайні - в старих.

MacDigger неодноразово розповідав про проект iBlazr - пристрій покликаний забезпечити якісну фото-і відеозйомку на iPhone і Android-смартфонах в умовах недостатньої освітленості. Спалах вставляється в 3,5-міліметровий роз'єм iPhone і синхронізується з затвором камери. Зарядку акумулятора смартфона iblazr не споживає, використовуючи вбудовану батарею. Підсвічувати можна знімки як з основною, так і з фронтальної камери.

На сьогоднішній день Concepter продала вже близько 15 000 пристроїв, з яких приблизно 2500 отойшлі Бекер з Kickstarter - майданчики, на якій команда збирала кошти на масове виробництво в пролом році. Крім портативних LED-спалахів для мобільних пристроїв українці з Concepter також розробили Lunecase - бездротової чохол для смартфона iPhone, на якому на місці логотипу Apple, можуть висвітлюватися індикатори для різних типів повідомлень.