Apple і Tesla переманюють один у одного провідних співробітників

2018-04-30

Apple і Tesla переманюють один у одного провідних співробітників

Між Apple і Tesla розігралася боротьба за кращих співробітників в компаніях. Так, згідно Bloomberg Business, Tesla переманила на свою сторону близько 150 тепер уже колишніх працівників корпорації Тіма Кука. Це число перевищує кількість співробітників з інших компаній, коли-небудь найнятих виробником.

«Компанія найняла 150 колишніх співробітників Apple - більше, ніж інших компаній, навіть виробників автомобілів. Колишні працівники Apple працюють в різних сферах автоконструктора зі штатом у 6 тис. Людей. », - Зазначив у розмові з журналістами видання співзасновник Tesla Елон Маск.

За твердженнями тих, хто відмовився від роботи в технологічній компанії, їх рішення перейти в Tesla грунтувалося на перспективності електромобілів і харизмі гендиректора Маска. Справа в тому, що багато хто вважає його дуже схожим в деяких сенсах на Стіва Джобса. Як і покійний глава Apple, Маск приділяє величезну увагу деталям продукції, а також є сильним, стратегічно мислячою лідером.

За словами одного із співробітників Tesla, Маску подобається, коли його порівнюють зі Стівом. Крім того, у нього є якась слабкість до Apple, що можна помітити в пристроях компанії. Так, вплив купертіновців можна побачити в 17-дюймових сенсорних панелях, якими оснастили автомобілі та магазини роздрібної торгівлі Tesla.

Серед топ-менеджерів та інших співробітників Apple, яких переманили в Tesla, опинився і колишній віце-президент відділу розробки апаратного забезпечення комп'ютерів Мас Дуг Філд. Тепер він займає посаду віце-президента автомобільного стартапу. Набір в штат настільки талановитих працівників напевно дозволить Tesla обійти своїх конкурентів. Втім, не варто думати, що Apple є жертвою дій Tesla. Так, купертіновци переманили на свій бік «кілька людей».

Цікаво, що минулого року в Мережі з'явилися дані про наміри Apple придбати Tesla. Відомо також, що глави корпорацій кілька разів зустрічалися, проте відомостей про предмет обговорень немає.