Apple готова перестати збирати iPhone в Китаї

2019-06-15

Apple може перенести виробництво всіх моделей iPhone за межі Китаю, якщо торгова війна США і КНР затягнеться. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на керівництво компанії Foxconn. Цей тайванський виробник збирає більшу частину пристроїв Apple.

«25% наших виробничих потужностей знаходяться за межами Китаю, і ми можемо допомогти компанії Apple задовольнити попит на американському ринку», - заявив голова правління Foxconn Янг Лю на брифінгу для інвесторів в Тайбеї. Він додав, що в даний час Foxconn інвестує в розгортання потужностей в Індії.

Зараз велика частина iPhone і iPad для американського ринку збирається саме в Китаї. Проте влада США загрожують Пекіну ввести нові тарифи на китайські товари, що призведе до різкого подорожчання продукції Apple.

Apple поки не просила Foxconn перенести виробництво з Китаю. І неясно, чи стане Індія колись основною виробничою базою для пристроїв американської компанії. Зараз Foxconn збирає там частину iPhone XR і ряд старих моделей.

Раніше Foxconn також погодився побудувати в американському штаті Вісконсін завод, на якому працюватимуть 13 000 чоловік.