Apple Airpods: з'явилися фото першого розпакування

2018-04-30

Перше розпакування довгоочікуваних бездротових навушників Apple AirPods показали на фото. Відомо, що вихід новинки очікувався ще два місяці тому, проте продукт вийшов із затримкою, причини якої в Купертіно так і не пояснили, передає MacDigger. 

 

AirPods мають досить компактні розміри, однак при цьому мають цілу низку передових функцій. Зокрема, завдяки анатомічній формі вони добре тримаються в вушній раковині і не випадають. Новинка може безперервно працювати до 5 годин - а це показник досить високий. 

У комплекті до навушників додається чохол-зарядка, який дозволяє користувачеві обходитися без розетки до 25 годин. При цьому 15-хвилинний заряд забезпечує додаткових 3 години часу використання AirPods. 

Налаштування гаджета дуже просте - потрібно просто відкрити чохол поблизу iPhone, і на ньому автоматично з'явиться значок для підключення. 

Також повідомляється, що перемикання між iPhone і Apple Watch проводиться інтелектуально. Водночас на Mac потрібно використовувати ручний вибір. 

Інтелектуальні функції AirPods проявляються в тому, що навушники розпізнають, коли користувач говорить і включає мікрофон. А віртуального помічника Siri можна викликати, використовуючи подвійне торкання. 

Навушники також в стані придушувати до певної міри навколишній шум. За це відповідають мікрофони, розміщені в навушниках.