Антиблікове покриття назвали головною інновацією нового iPad Air

2018-04-30

Антиблікове покриття назвали головною інновацією нового iPad Air

Фахівці з компанії DisplayMate назвали головною інновацією нового iPad Air не товщину і не Touch ID - головною фішкою, на їхню думку, виявився антибліковий дисплей.

iPad Air 2 оснащується 9,7-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю 2048 x 1536 пікселів. Завдяки повністю ламінованому дисплею Retina, який передбачає виключення повітряного прошарку між шарами, зображення і вміст екрану стають ще ближчими. Технологія дозволила зробити планшет рекордно тонким. При цьому спеціальне антиблікове покриття на 56% знижує рівень відображення.

«Головна інновація екрану iPad Air 2, хоча, можливо, і недооцінена користувачами - це антиблікове покриття, яке до трьох разів зменшує паразитні відображення в порівнянні з іншими смартфонами і планшетами, включаючи iPad попереднього покоління і до двох разів - порівняно з топовими мобільними пристроями на ринку, включаючи новий iPhone 6 », - кажуть в DisplayMate.

Що стосується характеристик екрану, то якщо не вважати антиблікового покриття, в Ipad AIR 2, по суті, використовується такий же дисплей, як в Ipad 4. При цьому він поступається за деякими характеристиками Ipad Air першого покоління: на 8% по яскравості і на 16 % по енергоефективності. Судячи з усього, це результат прагнення компанії Apple випустити рекордно тонкий планшет.